پرزنتر: پرزنتر بيسيم لاجیتک مدل R400, پرزنتر بيسيم جنيوس مدل Media Pointer 100, پرزنتر بيسيم لاجیتک مدل R700

قیمت و خرید پرزنتر

پرزنتر بيسيم جنيوس مدل Media Pointer 100
نمایش سریع

پرزنتر بيسيم جنيوس مدل Media Pointer 100

199,000تومان

بررسی کوتاهبا استفاده از فناوری 2.4 گیگاهرتزی از این دستگاه، شما به‌راحتی می‌توانید تا برد 10 متر بدون وجود هیچ‌گونه کندی و یا مکثی در کار استفاده کنید. این پرزنتر به لیزر قرمزرنگ مجهز شده است تا به‌راحتی به تصاویر یا متون موردنظر خود بر روی مانیتور، بورد و پرده نمایش اشاره کنید. از نظر ابعاد، این دستگاه بسیار کوچک و سبک وزن است و هنگامی‌که قصد است..

پرزنتر بيسيم لاجیتک مدل R400
نمایش سریع

پرزنتر بيسيم لاجیتک مدل R400

507,000تومان

کلیدهای کنترلی و کاربردیکلیدهای اشاره گر R400 به طور مناسب سازماندهی شده و به راحتی قابل دسترس هستند تا گوینده بتواند با سهولت بیشتری میان مطالب موردنظر خود جابجا شده و در کمترین زمان ممکن به آنها دسترسی پیدا کند.اشاره گر لیزری با نور قرمزاشاره گر R400 از تکنولوژی لیزرهای با نور قرمز بهره میبرد و به خوبی توجه مخاطبین ش..

پرزنتر بيسيم لاجیتک مدل R700
نمایش سریع

پرزنتر بيسيم لاجیتک مدل R700

934,000تومان

پرزنتر بيسيم لاجیتک مدل R700پرزنتر بیسیم  R700 یک چراغ نشانگر وضعیت باتری می باشد که باعث می شود شما به سادگی و بدون نگرانی از خالی شدن شارژ پرزنتر لاجیتک خود به کار ادامه دهید و در صورت لزوم از خالی شدن باتری مطلع شده و اقدام نمایید.پرزنتر لاجیتک R700 دارای نرم افزاری است که برای کنترل و دسترسی بیشتر به امکانات این پرزنتر بیسیم مناسب می باشد،..

پرزنتر بيسيم لاجیتک مدل SPOTLIGHT BT
نمایش سریع

پرزنتر بيسيم لاجیتک مدل SPOTLIGHT BT

1,552,000تومان

پرزنتر بيسيم لاجیتک مدل SPOTLIGHT BTپرزنتر لاجیتک با مدل های مختلف همه روزه برای ارائه به مشتریان موجود است ، لاجیتک یکی از برند های پیشرو در عرصه تولید و طراحی لوازم جانبی است ، یکی از این نمونه لوازم جانبی ، پرزنتر لاجیتک است.مدل SPOTLIGHT BT یکی از مدل های پرزنتر برتر برند لاجیتک است که در بین استفاده کنندگان به دلیل کیفیت بالا ، محبوبیت بیشتری ..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
خرید و فروش پرزنتر لاجیتک ، کمترین قیمت پرزنتر جنیوس