کمپانی کیونپ


کمپانی کیونپ یکی از کمپانی های بسیار موفق است که در زمینه ذخیره سازهای تحت شبکه تا به امروز به دستاوردهای مهمی رسیده است و توانسته است به واسطه آن ها بهترین بستر ذخیره سازی تحت شبکه را برای کاربران خانگی و بیزینس من ها فراهم آورد.

سیستم های ذخیره سازی تحت شبکه NAS این کمپانی را میتوان برای کاربری های عادی و تجاری استفاده کرد و انواع اطلاعات صمعی و بصری ، دیتا های مهم اعم از اطلاعات حسابداری را در این ذخیره ساز ها نگهداری کرد .

بستر امنی که این ذخیره ساز ها فراهم کرده اند را می تواند به همراه هوش مصنوعی ، خواندن و نوشتن ماشین  در شبکه های ذخیره سازی NAS در انواع مختلف استفاده کرد.

نقطه عطف شرکت کیونپ در سال 2004 توسط کاربری های تجاری و صنعتی بوده است به طوری که از این ذخیره ساز های تحت شبکه برای ذخیره سازی اطلاعات و بک آپ های مهم حسابداری و دیگر دیتاهای ضروری استفاده شد.

این سیستم ها فراتز از ذخیره سازهای ساده هستند به طوری که به توسط سیستم عاملی که در این سیستم ها تعبیه شده است میتوان کاربردی های دیگری اعم از نمایش Media را انجام داد.

شرکت های مختلف می توانند برای  ذخیره تمامی اطلاعات ضبط شدهه دوربین های مدار بسته خود از این ذخیره ساز استفاده کنند تا علاوه بر تهیه تصویر در دوربین بلافاصله در همان لحظه تمامی پردازش ها در این سیستم ذخیره سازی تحت شبکه ذخیره شود.

ابتکار و نو آوری در این سیستم ها باعث شده تا این سیستم های ذخیره سازی به بهترین نوع سیستم های ذخیره سازی بدی شوند و بتوان از این برند به عنوان بهترین برند نام برد ، به طوری که در سال 2017 شرکت Qnap توانست یکی از بهترین شبکه های ذخیره سازی را ارائه نماید و در این سال به افتخارات فراوانی در این زمینه دست پیدا کند.