شرکت فراسو


کمپانی فراسو در سال 1384 در کارخانه ای به مساحت 12 هزار متر مربع ،در زمینی با زیر بنای 7 هزار متر مربع در شهرک صنعتی پرند تاسیس شد.

در این شرکت واحدهای مختلفی به انجام کار مشغولند مانند ، واحد طراحی مهندسی ، واحد تولید و کنترل کیفیت ، انواع سالن های فنی اعم از سالن تزریق ، سالن مونتاژ ، سالن رنگ  و بسته بندی ، سالن الکترکی بردها و ...

شرکت فراسو با قدرت تمام سعی در ارتقا تکنولوژی در زمینه های مختلف و ارائه تمامی خدمات و محصولات خود با کمترین هزینه را دارد و همیشه این شرکت با توجه به نیازهای جامعه و نقدینگی بازار ، محصولات خود را تولید و عرضه کرده است.

کارخانه فراسو در سراسر جهان شعبه های مختلفی دارد و با کمپانی های بین المللی بسیاری همکاری دارد که همین دلیل فراسو را به یک برند جهانی و مطرح  به صورت بین المللی تبدیل کرده است .

انواع محصولات ایرانی این کمپانی به کشورهای مختلف صادر و عرضه می شود که می توان از آن ها به عنوان محصولی کاربردی و در عین حال ارزان تر از سایر برند ها نام برد.

یکی از محسنات محصولات فراسو ، گارانتی مناسب این محصولات است که باعث می شود در صورت بروز هرگونه مشکل ، آن را تعمیر کنند و به سهولت حل نقصان بوجود آمده انجام شود.

شما می توانید برای تهیه انواع محصولات فراسو  اعم از انواع موس ها ، انواع کیبورد ، انواع اسپیکرها با قابلیت های متفاوت ، انواع پاور بانک ، موس و کیبورد وایرلس ، هدفون و هدست، گیرنده های دیجیتال و اسمارت باکس ، انواع کامپیوتر و تبلت و مینی PC و حتی صندوق های فروشگاهی ، فقط نام محصول مورد نظر را در باکس جستجوی سایت تایپ و جستجو نمایید تا از گارانتی اصلی فراسو و بهترین قیمت های فراسو بهره مند شوید.